Сучасна медицина рухається у бік максимального комфорту та безболісності процедур для пацієнтів.
Тому практика лікування під наркозом поширюється тепер не лише на оперативні втручання, але і на всі неприємні процедури – фіброгастроскопії, гінекологічні втручання, пластичні операції, і навіть стоматологічні процедури.

Лікування під наркозом для дорослих і дітей

Існує переконання, що лікування уві сні підходить лише для дітей. Але це не так. Дорослі теж мають право лікуватися під медикаментозним сном. Для обох категорій умови лікування одинакові – повне обстеження від лікаря- анестезіолога, кардіограма та консультація лікаря-кардіолога та здача ряду базових аналізів. Людина повинна бути соматично здоровою, щоб безпечно і легко перенести медикаментозний сон.

Як це працює

Для медикаментозного сну використовуються ряд речовин, які пригнічують центральну нервову систему людини, позбавляючи її свідомості та відчуттів. В такому разі необхідна штучна вентиляція легень, адже людина не може дихати самостійно під наркозом. Є більш поверхневі наркози, під час яких людина втрачає свідомість і частково чутливість, необхідна додаткова місцева анестезія, людина дихає сама і наркоз триває 15-30 хв. Вид медикаментозного сну визначається видом втручання та лікарем.

Важливою умовою для проведення втручання у сні є його об’ємність. Лікування 5-10-20 зубів.
Попри те, що наркоз сам по собі не дуже шкодить організму, як про це пишуть деякі джерела в інтернеті, але це втручання в баланс та рівновагу організму. Тому повинна бути значна причина лікуватись під наркозом.

Читайте також про показання до медикаментозного сну у нашому блозі!

Бажаємо усім здоров’я і хорошого настрою!

Команда лікарів стоматологічного центру Respect Dental