Ендодонтія

Ендодонтія – це галузь стоматології, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішньої частини зуба та його коренів – пульпи. Ендодонтія не має профілактичної мети, оскільки всі захворювання пульпи – це запущені форми карієсу. Тому для того, щоб не потрапляти на візити до лікаря-ендодонтиста, Вам слід ретельно слідкувати за гігієною зубів та вчасно лікувати невеликі каріозні порожнини.

Ендодонтія Івано-Франківськ

У стоматологічному центрі Respect Dental лікар-ендодонтист працює виключно з операційним мікроскопом, під достатнім збільшенням. Мікроскоп дає змогу бачити найменші тріщинки та дефекти зуба, які неозброєним оком помітити просто неможливо. Також до стандартів нашої роботи належить новітня антисептична та механічна обробка кореневих каналів, згідно найновіших стандартів та протоколів роботи у ендодонтії.

Етапи лікування у лікаря-ендодонта

На першому візиті до лікаря-ендодонтиста Вам буде проведено повний огляд зубних рядів під операційним мікроскопом, зроблено фотознімки проблемних ділянок. Далі лікар разом з Вами складе план лікування, а також дасть направлення на комп'ютерну томографію, без якої ендодонтичне лікування не буде якісним.

Починаючи з другого візиту Ви розпочнете лікування кореневих каналів. Хочемо нагадати, що кількість візитів тут може варіювати від 2 до 4, оскільки особливості кореневих каналів не завжди дають змогу лікарю закінчити лікування під час першого візиту. Тому завжди плануйте свій час так, щоб мати змогу пройти лікування від початку до кінця.

Після завершення лікування лікар може призначити Вам контрольний візит та оглядове КТ через 6 місяців, якщо наприклад очікується відновлення кісткового дефекту навколо хворого зуба. Дане КТ є оцінкою якості ендодонтичного лікування, завдяки якому ми можемо дати сприятливий прогноз.

×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×