Дитяча стоматологія

Якщо вам потрібен дитячий стоматолог в Івано-Франківську, завітайте в стоматологічну клініку Respect Dental. Ми приділяємо особливу увагу умовам лікування вашої малечі, адже розуміємо, як це важливо для вас і для подальшого здоров'я кожного малюка. Наші дитячі стоматологи потурбуються не лише про найвищу якість кожної процедури, але й про психологічний стан маленьких пацієнтів.

Особливості дитячої стоматології

З точки зору фізіології та психології, діти потребують особливого підходу до стоматологічного лікування. Тому ми використовуємо спеціальні матеріали і препарати, робимо процес лікування максимально безболісним та цікавим (піскоструйний апарат, замість бор машинки, що зменшує больові відчуття; метод седації – лікування зубів у сні Івано-Франківськ для неконтактних дітей; ігрові методики, що відволікають від основного процесу).

Якщо є потреба, ми залучаємо спеціалістів – терапевта, ортопеда, ортодонта, гігієніста, хірурга. А наш дитячий стоматолог турбується про психологічний комфорт малюка! У нас тут не просто відвідини лікаря, а ціла казка з емоціями та подарунками. Окрім того, ми проводимо профілактичні заняття по догляду за ротовою порожниною, навчаємо батьків та діток бережно ставитися до свого здоров'я.

Коли потрібно йти до дитячого стоматолога? Окрім випадків захворювань, наполегливо рекомендуємо проводити профілактичні візити до дитячого стоматолога. Перший огляд найкраще влаштовувати відразу після прорізування молочних зубків. Той факт, що за кілька років вони випадуть, не гарантує відсутність карієсу чи інфекцій. Крім того,  чим швидше дітки освоються у кабінеті стоматолога, тим простішими будуть наступні прийоми!

Тих, кому потрібен не будь-який спеціаліст, а гарний дитячий стоматолог в Івано-Франківську, запрошуємо у нашу сучасну стоматологічну клініку.  Будьте здоровими і дбайте про посмішки своїх малюків:)

×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×