Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія - це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням «класичних» стоматологічних захворювань: карієсу, пульпіту та періодонтиту. Для тих, хто забув, нагадаємо що карієс це руйнація твердих тканин зуба, пульпіт - це запалення пульпи - внутрішньої сполучної тканини зуба, періодонтит - це запалення періодонту, або зв’язки яка утримує зуб в лунці.

Терапевтична стоматологія включає в себе послуги реставрації зубів, ендодонтичного лікування, відбілювання зубів, герметизацію фігур та покриття фтор-лаками та десенситайзерами.

Наші лікарі працюють з операційним мікроскопом на всіх етапах лікування, оскільки це стандарт сучасного лікування. Мікроскоп дає змогу побачити малі дефекти, які наше око помітити не здатне. Під мікроскопом ми здійснюємо також первинний огляд зубних рядів, фотографуємо під збільшенням проблемні ділянки, показуємо та обговорюємо план лікування з пацієнтом. Візуалізація для пацієнта та чіткий план лікування це обов’язкова складова наших послуг, ми хочемо щоб Ви не тільки були здоровими, але і знали як правильно підтримувати це здоров`я і надалі.

Під час першого візиту Ви отримаєте повне обстеження зубних рядів, фотографії/відео зйомку на камеру мікроскопа проблемних зубів та лікар складе попередній план лікування. У разі необхідності додаткового обстеження Вас можуть скерувати на комп’ютерну томографію чи ортопантомограму. Після повного обстеження та узгодження плану лікування, лікар може переходити до необхідних процедур. Ми завжди попереджаємо, що кількість візитів, особливо у ендодонтії, може варіювати від 2 до 4, тому завжди залишайте для Вашого лікування достатньо часу!

Перелік та прайс послуг Ви можете переглянути та завантажити нижче.
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×