Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія - це галузь стоматології, спрямована на відновлення цілісності раніше втраченого зуба, зубного ряду або його частини. Займається спеціаліст в галузі ортопедичної стоматології протезуванням.

Стоматологічний центр Respect Dental спеціалізується на протезуванні на імплантах. Проте це не єдине, що ми можемо запропонувати Вам. Наш спектр послуг охоплює всі сучасні методики протезування, від одиничних металокерамічних коронок до цирконієвих та безметалевих конструкцій (emax),  також металокерамічні та безметалеві мости, дугові та повні знімні протези. Серед основних принципів нашої роботи - це перш за все функціональність та естетика для Вас, також висока якість та гарантія на протези і лояльна цінова політика.

На першому візиті до лікаря-ортопеда буде проведено загальний огляд, виявлено основну проблему яка потребує протезування. Під час складання плану лікування лікар-ортопед  залучає суміжних спеціалістів: пародонтолога, хірурга-імплантолога, терапевта. Вам буде запропоновано кілька варіантів лікування, і Ви матимете можливість обговорити з лікарем їхню клінічну практичність та естетичність. Залежно від виду протезування, яке Ви оберете (з опорою на імплантати чи без них), буде визначена подальша тактика дій, яку лікар задокументує з Вашою згодою у плані лікування.

Наступні візити будуть включати в себе фотопротоколи та зняття відбитків Ваших зубних рядів, вибір кольору штучних зубів, примірки каркасів та готового протезу, фото протокол кінцевого результату. У Вас буде змога наочно побачити результат, який Ви та лікар змогли досягти спільними зусиллями! Ми завжди хочемо бути впевнені в тому, що наші пацієнти повністю задоволені своїми новими зубами.

Перелік та прайс послуг Ви можете переглянути та завантажити нижче.
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×