Стоматологи Respect Dental | Івано-Франківськ

Вузькопрофільні спеціалісти тим і цінні, що виконують свою роботу бездоганно!

Руслан Савчук

Засновник та керівник Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” , лікар-стоматолог, хірург-імплантолог. У 2001 році закінчив ІФДМА та розпочав свою кар’єру із загальної стоматології. З 2003 року займається хірургічною стоматологією та зубною імплантацією. На сьогоднішній день є головою обласного осередку Асоціації стоматологів України, також є учасником та спікером багатьох імплантологічних курсів та конференцій. Лікар з більш ніж 15-річним досвідом у імплантології, на даний момент займається складними клінічними випадками, пропонуючи тотальну функціональну та естетичну реабілітацію. Професійне кредо: «Ми не просто лікуємо зуби, ми повертаємо якість життя!»

Мирослава Рекетчук

Лікар-стоматолог, пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” з 15-річним досвідом роботи у даній галузі. Закінчила ІФДМА у 2001 році, продовжує навчання на різноманітних курсах та лекціях, в Україні та закордоном. Спеціалізується на професійній гігієні та комплексному підході до лікування пародонтологічних захворювань. Пропонує повну реабілітацію пацієнтів з захворюваннями ясен та пародонту, пропонуючи як місцеву терапію, так і корекцію загального стану організму (ендокринної системи та крові).

Руслан Притков

Лікар-стоматолог, пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”, який спеціалізується на хірургічній пародонтології та загальній хірургічній стоматології. Пропонує хірургічні втручання пацієнтам у таких ситуаціях, як рецесія ясен (оголення коренів зубів), значна втрата кісткової тканини навколо зубів, агресивні форми пародонтиту. Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив стажування у Німеччині. Має багато успішних випадків лікування, деякі з яких Ви можете переглянути внизу. Очолює нашу команду лікарів-пародонтологів та гігієністів.

Соломія Пилип

Лікар-стоматолог, гігієніст Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”, закінчила ІФНМУ у 2017 році та одразу розпочала свою стоматологічну кар’єру у галузі гігієни та пародонтології. Зробить процедуру професійної чистки для Вас легкою та безболісною, і подбає про те, щоб Ви не забували робити її кожні 6 місяців – оскільки Соломія веде диспансеризацію пацієнтів нашого центру і завжди вчасно нагадає, коли слід подбати про здоров’я зубів!

Павло Покачалов

Лікар-стоматолог, ортопед Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” . Закінчив ІФДМА у 2009 році, 11 років працює у галузі протезування. Спеціалізується у протезуванні на імплантах, також виконує будь-які інші сучасні види протезування, в тому числі і естетичні реабілітації вінірами. Учасник багатьох стоматологічних конференцій на Україні та закордоном, лектор курсів по протезуванню на імплантах.

Володимир Чмир

Лікар-стоматолог, ендодонтист Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” (займається вузькоспеціалізованим лікуванням кореневих каналів зубів під мікроскопом). Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив спеціалізоване навчання у Харкові, DEC-Academy, по спеціальності «ендодонтія». Володіє досконалими навичками та скурпульозним підходом до кожного клінічного випадку. Незважаючи на молодий вік, має уже безліч успішних випадків лікування та задоволених результатом пацієнтів!

Іван Кузюк

Лікар-стоматолог, терапевт Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”. Закінчив ІФНМУ у 2015 році, постійно відвідує курси та конференції по стоматології. Займається стоматологією загального профілю (пломби, реставрації, штифтування та відновлення зруйнованих зубів під коронки, тощо).

Михайло Романько

Лікар-стоматолог, ортодонт Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” (займається лікуванням порушення положення зубів та форми зубного ряду). Закінчив Кримский ДМУ ім.С.І.Георгієвського у 2009 році, від того часу розвивається у галузі ортодонтії. Проходив навчання у центрі «Орто-Медіна» у період з 2011 до 2013 року. Постійно відвідує курси по ортодонтії на Україні та закордоном. Також є лектором власних курсів по техніці «edgewise», якою власне користується у своій повсякденній практиці. Має безліч успішних випадків лікування.

Оксана Харик

Лікар-стоматолог, ортодонт Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” (займається лікуванням порушення положення зубів та форми зубного ряду). Закінчила ІФНМУ у 2013 році, поглиблено вивчала ортодонтію на базі центру «Орто-Медіна». Постійно відвідує курси по ортодонтії на Україні та закордоном. Є спів-лектором курсів по ортодонтії стоматологічного центру “Respect Dental”. Чудово знаходить підхід до маленьких діток, тому більшість її пацієнтів саме дітки! Результати її лікування Ви можете побачити нижче.

Володимир Слободян

Лікар-стоматолог, хірург Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” . Закінчив ІФНМУ у 2017 році, здобув сертифікат по спеціалізації «Хірургічна стоматологія». Займається амбулаторними хірургічними втручаннями.

Наталя Кузюк

Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2015 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Вирішила займатись дитячою стоматологією, тому що переконана, що здоров’я зубів починається з дитинства, тому дуже важливо почати знайомтсво з стоматологом змалечку. Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.

Соломія Заворотняк

Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2016 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Вважає, що профілактика стоматологічних захворювань у дитячому віці є основною складовою здоров’я постійних зубів, тому у своїй роботі робить акцент саме на навчанню діток гігієні порожнини рота та догляду за зубками. Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.

Олена Байдюк

Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2010 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Дуже любить діток, і вважає, що працювати з малюками набагато легше, ніж з дорослими пацієнтами, оскільки вони завжди щирі і веселі та несуть позитивні емоції лікарю! Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.

Ілона Кабан

Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2015 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Обожнює роботу з маленькими дітками, оскільки легко знаходить підхід до кожного маленького пацієнта і в її кріслі ніколи ніхто НЕ ПЛАЧЕ! Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології. Завідуюча дитячим відділом. Організовує роботу відділу та навчання персоналу.
Володимир Білінський

Володимир Білінський

Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect dental kids» Закінчив ІФНМУ в 2018 році, здобув сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія» Лікар майстерно вміє зацікавити або відволікти (залежно від віку) дитину під час лікування. Легко встановлює контакт з дитиною, просто та зрозуміло пояснює стоматологічну ситуацію у дитини її батькам. Щиро вірить, що чисті, відверті та позитивні стосунки із дитиною під час стоматологічного лікування — запорука його успіху та стоматологічно здоров’я дитини.
Марта Бобелюк

Марта Бобелюк

Дитячий лікар стоматолог стоматологічного центру «Respect dental kids»Закінчила ІФНМУ в 2018 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія» Лікар обожнює свою роботу стоматолога, особливо любить працювати з дітьми. Своїм основним завданням на дитячому стоматологічному прийомі вбачає: познайомитися з дитинкою і стати для неї другом, вилікувати, що означає «зробити все, що у силах лікаря», допомогти навчитися доглядати за зубками так, щоб перемогти «каріозного монстра» назавжди. Постійно розвиває свої професійні знання та вміння, відвідуючи лекції, семінари, вебінари та майстер-класи.
Ігор Крутофіст

Ігор Крутофіст

1. Лікувальна справа, Диплом ВА №21081394 від 19 червня 2002 р., виданий Державним вищим навчальним закладом "Івано-Франківська державна медична академія". 2. Анестезіологія дитяча, Сертифікат лікаря-спеціаліста №83/5-2004 від 23 січня 2004 р., виданий Державним вищим навчальним закладом "Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького". Ігор Васильович проводить процедури медикаментозного сну для діток та дорослих у нашій клініці. Із легкістю знаходить спільну мову із пацієнтами,забезпечує ретельну моральну та фізичну передопераційну підготовку до седації.
Клюба Вікторія

Вікторія Клюба

Лікар-терапевт стоматологічного центру "Respect dental" Закінчила ІФНМУ в 2018 році, постійно вдосконалює мануальні навички на різноманітних курсах, майстер-класах та лекціях. Виконує естетичні композитні реставрації та художнє моделювання майбутньої посмішки.
Надія Синишин

Надія Синишин

Лікар-стоматолог, гігієніст-пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”. Закінчила ІФНМУ у 2015 році. Для вдосконалення знань та навиків регулярно відвідує курси та онлайн майстер-класи. Проводить професійну гігієну та комплексне лікування пародонтологічних захворювань зубів та слизової оболонки порожнини рота. Вважає, що запорука красивої посмішки — профілактика та правильний догляд за ротовою порожниною. Надія навчить, як правильно доглядати за своїми зубами та індивідуально підбере додаткові засоби для домашньої гігієни.
Юрій Славатинський

Юрій Славатинський

Лікар-стоматолог, ортопед, Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”. Закінчив ІФНМУ у 2018 році, здобув сертифікат по спеціалізації "Ортопедична стоматологія". Для вдосконалення знань та навиків регулярно відвідує курси та онлайн майстер-класи. Працює у галузі протезування. Спеціалізується у протезуванні на імплантах, також виконує будь-які інші види ортопедичних конструкцій. Учасник багатьох стоматологічних конференцій.

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ТА ДИРЕКТОР СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ "RESPECT DENTAL"

Лікар-хірург, імплантолог

Хірург, лікар-пародонтолог

Лікар-пародонтолог, гігієніст

Лікар-пародонтолог, гігієніст

Лікар-ортодонт

Лікар-ортодонт

Лікар-терапевт, ендодонтист

Лікар-терапевт

Лікар-ортопед

×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×