Пародонтологія — це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань тканин пародонту. Пародонт — це тканини, які оточують і підтримують зуб: альвеолярна кістка, ясна, періодонтальна зв’язка.

 

Захворювання пародонту це зазвичай наслідок не тільки поганого догляду за зубами, але зачасту прояв серйозних системних захворювань, наприклад цукрового діабету. Саме тому наші пародонтологи дуже часто застосовують комплексний підхід у лікуванні та можуть направити Вас на аналізи чи консультацію ендокринолога.

 

Під час першого візиту до лікаря-пародонтолога Ви отримаєте комплексний огляд ротової порожнини, не тільки ясен, але і зубів. Лікар підкаже, де у Вас є можливо неполікований карієс або стара коронка, яку давно потрібно замінити. В разі виявлення супутньої проблеми, Вас обов`язково запишуть до спеціаліста, який зможе з нею допомогти. Також під час першого візиту лікар проводить базовий пародонтальний скринінг (PSR-тест), який дає змогу виявити чи є у Вас пародонтит. Тест абсолютно безболісний.

 

В разі, якщо результат тесту свідчить про наявність лише поверхневого запалення ясен (гінгівіту), Вам порекомендують провести скейлінг (зняття під‘ясенних зубних відкладень) та дадуть рекомендації щодо чищення зубів вдома.

 

Якщо проблема більш серйозна, лікар складе пародонтальну карту (розмітка втрати періодонтального прикріплення (кістки) по окремих зубах) та направить Вас на комп’ютерну томографію чи ортопантомограму.

 

Під час другого візиту, на основі повного обстеження, лікар запропонує Вам опції лікування та при потребі проведе професійну гігієну — бо лікування пародонтиту починається з усунення інфекції. Серед варіантів лікування — пародонтальна хірургія, яка включає в себе послуги регенеративної пародонтальної хірургії, закриття ясеневих рецесій, аугментації кістки та м’яких тканин.

Вартість послуг пародонтолога

Пародонтологія

Консультація та складання первинної пародонтологічної карти 968 грн
Складання контрольної пародонтологічної карти 727 грн
Локалізоване пародонтологічне лікування навколо 3-х зубів 2664 грн
Лікування пародонтиту легка ступінь важкості (4-5 мм) 11030 грн
Лікування пародонтиту середня ступінь важкості (6-7 мм) 13212 грн
Лікування пародонтиту важка ступінь важкості (<7 мм) 15393 грн
Повторний скейлінг (кюретаж) навколо 1 зуба 727 грн
Підтримуюча пародонтальна терапія (кожні 3 місяці) 1452 грн
Лікування мукозиту (1 імплантант) 485 грн
Нехірургічне лікування периімплантиту (1 імплантант) 848 грн

Хірургічна пародонтологія

Аугментація м'яких тканин 8488 грн
Вестибулопластика — збільшення зони прикріплених ясен з забором вільного ясенного/сполучнотканинного трансплантату (1 секстант - 3-6 зубів) 10664 грн
Аугментація м'яких тканин (при одночасній імплантації чи 2-му етапі) 3392 грн
Хірургічне видовження коронки, з резекцією кісткової тканини (1-3 зуби) 8484 грн
Хірургічне видовження коронки з резекцією кісткової тканини (3-6 зубів) 12784 грн
Резективна клаптева хірургія (1 секстант — 3-6 зубів) 10666 грн
Закриття одиночної рецесії 8485 грн
Закриття множинних рецесій (1 секстант — 3-6 зубів) 12787 грн
Регенеративна пародонтальна хірургія (1 зуб) 8485 грн
Регенеративна пародонтальна хірургія (2-4 зуби) 12787 грн