Пародонтологія

Пародонтологія - це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань тканин пародонту. Пародонт - це тканини, які оточують і підтримують зуб: альвеолярна кістка, ясна, періодонтальна зв’язка.

Захворювання пародонту це зазвичай наслідок не тільки поганого догляду за зубами, але зачасту прояв серйозних системних захворювань, наприклад цукрового діабету. Саме тому наші пародонтологи дуже часто застосовують комплексний підхід у лікуванні та можуть направити Вас на аналізи чи консультацію ендокринолога.

Під час першого візиту до лікаря-пародонтолога Ви отримаєте комплексний огляд ротової порожнини, не тільки ясен, але і зубів. Лікар підкаже, де у Вас є можливо неполікований карієс або стара коронка, яку давно потрібно замінити. В разі виявлення супутньої проблеми, Вас обов`язково запишуть до спеціаліста, який зможе з нею допомогти. Також під час першого візиту лікар проводить базовий пародонтальний скринінг (PSR-тест), який дає змогу виявити чи є у Вас пародонтит. Тест абсолютно безболісний.

В разі, якщо результат тесту свідчить про наявність лише поверхневого запалення ясен (гінгівіту), Вам порекомендують провести скейлінг (зняття під‘ясенних зубних відкладень) та дадуть рекомендації щодо чищення зубів вдома.

Якщо проблема більш серйозна, лікар складе пародонтальну карту (розмітка втрати періодонтального прикріплення (кістки)  по окремих зубах) та направить Вас на комп’ютерну томографію чи ортопантомограму.

Під час другого візиту, на основі повного обстеження, лікар запропонує Вам опції лікування та при потребі проведе професійну гігієну - бо лікування пародонтиту починається з усунення інфекції. Серед варіантів лікування - пародонтальна хірургія, яка включає в себе послуги регенеративної пародонтальної хірургії, закриття ясеневих рецесій, аугментації кістки та м’яких тканин.

Перелік та прайс послуг Ви можете переглянути та завантажити нижче.
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×