Ортодонтія

Ортодонтія - це галузь, яка займається виявленням, діагностикою та лікуванням  патологій положення зубів та співвідношення щелеп.

Наші лікарі працюють за стандартним протоколом діагностики та лікування зубощелепних аномалій. Залежно від проблеми, яка у Вас є, та Вашого віку, варіанти лікування можуть варіювати від прозорих кап-елайнерів до керамічних чи металевих брекетів.

Наші ортодонти працюють за технікою Edgewise, яка вважається «золотим стандартом» лікування у ортодонтії та вимагає високої кваліфікації та досвіду лікаря.

Також у нас є послуги лікування аномалій у дитячому віці, спричинених смоктанням пальця, язика, тощо. У таких випадках лікування проводять ортодонтичною незнімною апаратурою.

На першому візиті лікар матиме змогу оглянути Ваші зубні ряди, поставить попередній діагноз та зорієнтує Вас щодо необхідності та методики лікування. Проте цей діагноз повинен бути обов`язково підкріплений додатковими обстеженнями - ортопантомограмою, у деяких випадках телерентгенографією (рентген голови в профіль).

Під час другого візиту на основі  додаткових обстежень буде поставлено остаточний діагноз, обговорено та складено план лікування. Лікар зробить відбитки Ваших зубних рядів для діагностичних моделей, фотознімки ситуації «до». Далі - власне активне лікування, яке може тривати від 6 місяців до 1,5 року.

Важливо, що під час лікування лікар періодично буде проводити Вам рутинну стоматологічну гігієну, яка входить у вартість лікування. Також ми рекомендуємо кожні 3-6 місяців відвідувати лікаря-пародонтолога для комплексної професійної гігієни.

Наприкінці обов`язково роблять фотознімки результату і Ви маєте змогу на власні очі переконатися у ефективності лікування!

Перелік та прайс послуг Ви можете переглянути та завантажити нижче.
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×