Втрата зубів — серйозна загроза для Вашої красивої посмішки і здоров’я загалом. Ігнорування цієї проблеми призводить до неприємних наслідків:

 

🔹зміщення інших зубів;

🔹погіршення прикусу;

🔹проблемне, болісне жування;

🔹головний біль;

🔹деформування обличчя і т.д.

 

Саме тому ми наполегливо рекомендуємо своєчасно звертатися до стоматолога. Наші лікарі забезпечать необхідне обстеження, запропонують всі необхідні процедури і відновлять втрачені зуби за допомогою сучасних методів дентальної імплантації.

 

Що таке дентальна імплантація

 

Дентальна імплантація – це встановлення штучного кореня зуба (імпланта) на місце втраченого зуба у кістку верхньої чи нижньої щелепи для опори протетичних елементів (від одиночної коронки до повного протезу). Зубні імпланти виготовляються з біосумнісного матеріалу — титану.

В стоматологічному центрі Respect Dental проводиться імплантація зубів Івано-Франківськ будь-якого виду: від ортодонтичних мікроімплантів до імплантів найвищого ґатунку Straumann, Bego та Alpha-Bio. Звичайно, імплантація зубів відбувається у стерильних, максимально комфортних та високотехнологічних умовах, з операційним мікроскопом в разі потреби.

 

Етапи імплантації зубів

 

🔹Перша консультація. Під час першого візиту лікар проведе попередній огляд Ваших зубних рядів, визначить основні проблеми та стратегію лікування. Ми пропонуємо різні варіанти лікування, щоб знайти той, який буде максимально доречним клінічно та фінансово комфортним для Вас.

 

🔹Обстеження. Також лікар обов’язково скерує Вас на додаткове обстеження — комп’ютерну томографію та ортопантомограму, яка необхідна для детального планування майбутньої операції.

 

🔹Другий візит. Під час другого візиту лікар вивчить по комп’ютерній томографії стан кістки щелепи (кісткову пропозицію) та складе план лікування. Якщо є втрата кісткової тканини, спочатку буде етап аугментації («нарощення кістки»), після якого потрібно чекати 6-9 місяців перед безпосередньою імплантацією.

 

🔹Етап аугментації. Якщо є втрата кісткової тканини, спочатку буде етап аугментації («нарощення кістки»), після якого потрібно чекати 6-9 місяців перед безпосередньою імплантацією.Імплантація зуба.

 

Сама імплантація зубів має два етапи: установка імпланта і другий — відкриття імпланта, встановлення формувача ясен. Формуючі ясен можуть бути встановлені на першому хірургічному етапі, якщо вдається досягти первинної стабілізації імплантата.

Зверніться до лікаря зараз

 

Якщо вам потрібна дентальна імлантація в Івано-Франківську, не відкладайте візит до лікаря, адже це може визвати серйозні проблеми. Respect Dental попіклується про вашу посмішку і проведе дентальну імплантацію на найвищому рівні. Вартість імплантації зубів ви можете переглянути за посиланням нижче.

 

Також зверніть увагу, що всі остеопластичні матеріали, захисні мембрани та фіксуючі гвинти і піни, які можуть бути використані під час хірургічного втручання, оплачуються окремо згідно прейскуранту.

Вартість послуг імплантації

Straumann Roxolid (BLT SLActive), Швейцарія

Перший хірургічний етап — установка імплантанта: Straumann Roxolid SLActive 32000 грн
Другий хірургічний етап — відкриття імпланта та установка формувача ясен: 1 імплант - 1 формувач ясен Straumann 2400 грн

Straumann Titanium (BLT), Швейцарія

Перший хірургічний етап — установка імплантанта: Straumann Titanium (BLT) 24000 грн
Другий хірургічний етап — відкриття імпланта та установка формувача ясен: 1 імплант - 1 формувач ясен Straumann 2400 грн

Alpha-Bio, Ізраїль

Перший хірургічний етап — установка імплантанта Alpha-Bio 16000 грн
Другий хірургічний етап — відкриття імпланта та установка формувача ясен: 1 імплант - 1 формувач ясен Alpha-Bio 1600 грн