Формуйте позитивний образ лікаря. Не лякайте стоматологом, читайте книжки про лікарів, розповідайте, що стоматолог — це друг. Поширена фраза: «Якщо будеш неслухняний, прийде лікар і зробить укол» — не сприятиме такому образу

🔹Не погрожуйте! Фрази: «Якщо не будеш лікуватися, зубки почорніють та випадатимуть» чи «Якщо не заспокоїшся, доведеться тебе тримати» провокують страх та недовіру до вас. По-перше, це зіпсує ваші стосунки та вплине на психіку дитини. По-друге, викличе додатковий спротив, в результаті якого страх перед стоматологом може загостритися.

🔹Розкажіть, чого очікувати від прийому. Детально поясніть, що оглядатиме та які процедури буде проводити лікар. Замовчування та обман можуть спричинити істерику та страшні домисли стосовно лікаря і його інструментів (дитяча фантазія здатна вміло себе залякати). Якщо ж дитина буде заздалегідь знати, з чим матиме справу, то тривога значно зменшиться.

🔹Розіграйте в ролях візит до стоматолога. Пограйте роль стоматолога: проведіть огляд, вдягніть одноразові рукавички, щоб вони не були новинкою для дитини. Можна використати електричну зубну щітку замість стоматологічного інструменту. Імпровізуйте, міняйтесь з дитиною ролями. Головне викликати в дитини розуміння, що це безпечно й не страшно.

🔹Дотримуйтесь обіцянок. Якщо говорите, що йдете тільки на огляд — не лікуйте нічого цього разу. Якщо ж плануєте лікування — обов’язково попередьте.
В жодному разі не висміюйте страх дитини, не знецінюйте почуття страху й не порівнюйте дитину з іншими дітьми, які сміливо переступають поріг кабінету стоматолога. Якщо дитині страшно, поговоріть з нею про це та спробуйте поступово позбутися її страху.

  • Ми зі свого боку робимо все необхідне, щоб вам у цьому допомогти:
  • Індивідуальний підхід до діток;
  • Цікавий дизайн, яскраві кольори та ігри;
  • Телевізори на стелі для гарного настрою і релаксу під час лікування;
  • Лікування під медикаментозним сном;

В клініці Respect Dental Kids працюють добрі зубні феї, а не стоматологи!