Як позбутися зубного болю в домашніх умовах

Практично, кожен другий хоча б раз в житті відчував на собі всю неприємність зубного болю. Незалежно від типу, чи то ниючий, пульсуючий або гострий зубний біль, кожен би хотів швидше позбутися від зубного болю. Найкращим варіантом у такому випадку, звичайно ж, буде похід до стоматолога для усунення причини больових відчуттів. Але найчастіше звернутися до фахівця саме зараз неможливим, тому доводиться боротися з болем самостійно. Чим же можна ефективно прибрати зубний біль?

Лікування зубного болю

Існує кілька варіантів: таблетки проти зубного болю або ж народні засоби. Від зубного болю однаково ефективно можуть врятувати обидва варіанти за умови їх правильного застосування.

Таблетки від зубного болю

Так, наприклад, анальгін проти зубного болю застосовується вже не одне десятиліття, але він буде результативним тільки при несильних болях. Намагаючись посилити його болезаспокійливі властивості, деякі помилково використовують таблетку анальгіну в якості своєрідного компресу, прикладаючи її прямо на зуб. Зауважимо, що цей метод не тільки неефективний, але і небезпечний, оскільки складові речовини таблетки руйнівно впливають на емаль.

При сильному зубного болю краще використовувати інші препарати (наприклад, Темпалгін, Нурофен, Парацетамол, Аспірин і ін.). Але при цьому потрібно обов’язково враховувати зазначені в інструкції протипоказання, щоб не отримати замість вирішення однієї проблеми іншу, більш серйозну. Цей момент ігнорувати не варто, оскільки навіть найпопулярніші препарати – анальгетики й аспірин – при зубному болю приймати можна далеко не всім.

Зауважимо, що перед тим, як приймати будь-яке болезаспокійливе від зубного болю, стоматологи рекомендують очистити ротову порожнину від залишків їжі, ретельно прополоскавшиїї водою. Дуже часто причиною болю може послужити шматочки їжі, що застряг в зубах, тому навіть звичайне полоскання може значно знизити больові відчуття.

Народні методи лікування зубного болю

Багато народних методів проти зубного болю – це саме полоскання різними відварами трав: календули, м’яти, ромашки, шавлії і т. д. Крім того, народна медицина пропонує й інші, не менш дієві варіанти: точковий масаж, прикладання до хворого зуба замоченого в масло гвоздики ватного або марлевого тампона та інші способи лікування зубного болю в домашніх умовах.

Дуже важливо розуміти, що навіть у випадках, коли вам вдалося зняти зубний біль в домашніх умовах, необхідно звернутися до фахівця, щоб знайти і усунути причину.

Поділитися:

Залишити коментар

×
×
×

Зателефонуйте нам

+38 (050) 602 07 51
+38 (096) 315 65 15
+38 (0342) 77 70 55

Напишіть нам

×

Напишите нам

×

Write to us

×