Що таке медикаментозний сон

Що таке медикаментозний сон

Ваші дітки все ще бояться відвідувати стоматолога?😱 Тоді цей пост для вас! Новітня стоматологія пропонує абсолютно безболісне та спокійне лікування як для дітей, так і для дорослих. Ми пропонуємо безпечне і якісне лікування зубів під загальним наркозом.

Лікування у медикаментозному сні

Що таке медикаментозний сон? Назва процедури говорить сама про себе: поки Вашу дитину лікуватимуть, вона буде у сонному стані, тому нічого не відчуватиме, зокрема і непереборного хвилювання і паніки.

Види медикаментозного сну

Види лікування бувають різні, залежно від глибини сну. 

  • Ви можете бути у напівсвідомому стані, час від часу прокидатись, зокрема якщо Вам треба вийти чи відпочити. Цей вид сну не потребує особливих підготувань до нього.
  • Також є повний сон, тобто наркоз – тоді Ви залишатиметесь повністю без свідомості протягом всього часу лікування. Цей вид наркозу потребує спеціальної підготовки за 12 годин до процедури безпосередньо і також вимагає у Вас пройти ряд обстежень для перевірки Вашого здоров’я. Це більш серйозне втручання.

У нашій клініці ми застосовуємо другий вид  медикаментозного сну. Ми пропонуємо лікування зубів під загальним наркозом для дорослих і дітей.

Щоб забезпечити безпечність і безболісність процедури, рекомендуємо прочитати нашу статтю про підготовку до лікування під наркозом. У ній Ви дізнаєтесь про основні речі, які слід знати, якщо Ви збираєтесь робити дитині чи навіть і собі (!) стоматологічне лікування під наркозом.

Бажаємо всім здоров’я і хорошого настрою.

Ваш Respect Dental🦷❤️

Поділитися:

Залишити коментар

×
×
×

Зателефонуйте нам

+38 (050) 602 07 51
+38 (096) 315 65 15
+38 (0342) 77 70 55

Напишіть нам

×

Напишите нам

×

Write to us

×