Дентальна імплантація

Дентальна імплантація - це встановлення штучного кореня зуба (імплантату) на місце втраченого зуба у кістку верхньої чи нижньої щелепи для опори протетичних елементів (від одиночної коронки до повного протезу). Імплантати виготовляються з біосумнісного матеріалу - титану.

Стоматологічний центр Respect Dental спеціалізується на імплантації будь-якого виду: від ортодонтичних мікроімплантів до імплантів найвищого ґатунку Straumann, Bego та Alpha-Bio.

Весь процес імплантації проводиться у стерильних, комфортабельних та високотехнологічних умовах, з операційним мікроскопом в разі потреби.

Під час першого візиту лікар проведе попередній огляд Ваших зубних рядів, визначить основні проблеми та стратегію лікування. Ми пропонуємо різні варіанти лікування, щоб знайти той, який буде максимально прогнозований клінічно та фінансово комфортним для Вас. Також лікар обов`язково скерує Вас на додаткове обстеження - комп’ютерну томографію та ортопантомограму, яка необхідна для детального планування майбутньої операції.

Під час другого візиту лікар вивчить по комп’ютерній томографії стан кістки щелепи (кісткову пропозицію) та складе план лікування. Якщо є втрата кісткової тканини, спочатку буде етап аугментації («нарощення кістки»), після якого потрібно чекати 6-9 місяців перед безпосередньою імплантацією.

Сама імплантація має два етапи: установка імпланта і другий - відкриття імпланта, встановлення формувача ясен. Формуванні ясен можуть бути встановлені на першому хірургічному етапі, якщо вдається досягти первинної стабілізації імплантата.

Зазначимо, що остеопластичні матеріали, захисні мембрани та фіксуючі гвинти і піни, які можуть бути використані під час хірургічного втручання, оплачуються окремо згідно прейскуранту.

Перелік та прайс послуг Ви можете переглянути та завантажити нижче.
×
×
×

Зателефонуйте нам

+38 (050) 602 07 51
+38 (096) 315 65 15
+38 (0342) 77 70 55

Напишіть нам

×

Напишите нам

×

Write to us

×