Терапевт

Лікар-терапевт стоматологічного центру "Respect dental" Закінчила ІФНМУ в 2018 році, постійно вдосконалює мануальні навички на різноманітних курсах, майстер-класах та лекціях. Виконує естетичні композитні реставрації та художнє моделювання майбутньої посмішки.
Лікар-стоматолог, терапевт Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”. Закінчив ІФНМУ у 2015 році, постійно відвідує курси та конференції по стоматології. Займається стоматологією загального профілю (пломби, реставрації, штифтування та відновлення зруйнованих зубів під коронки, тощо).
Лікар-стоматолог, ендодонтист Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” (займається вузькоспеціалізованим лікуванням кореневих каналів зубів під мікроскопом). Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив спеціалізоване навчання у Харкові, DEC-Academy, по спеціальності «ендодонтія». Володіє досконалими навичками та скурпульозним підходом до кожного клінічного випадку. Незважаючи на молодий вік, має уже безліч успішних випадків лікування та задоволених результатом пацієнтів!
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×