Терапевт

Лікар-стоматолог, терапевт Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”. Закінчив ІФНМУ у 2015 році, постійно відвідує курси та конференції по стоматології. Займається стоматологією загального профілю (пломби, реставрації, штифтування та відновлення зруйнованих зубів під коронки, тощо).
Лікар-стоматолог, ендодонтист Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” (займається вузькоспеціалізованим лікуванням кореневих каналів зубів під мікроскопом). Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив спеціалізоване навчання у Харкові, DEC-Academy, по спеціальності «ендодонтія». Володіє досконалими навичками та скурпульозним підходом до кожного клінічного випадку. Незважаючи на молодий вік, має уже безліч успішних випадків лікування та задоволених результатом пацієнтів!
Лікар-стоматолог, терапевт та хірург Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” з 15-річним досвідом роботи у даній галузі. Закінчив ІФДМА у 2005 році, з того часу безперервно вдосконалює свої знання та навчики на різноманітних курсах та лекціях. Крім терапевтичної стоматології займається хірургією та дентальною імплантацією, володіючи відповідними знаннями та навиками. Юрій Романович – це наш «сімейний лікар», оскільки лікуватися до нього ходять цілими сім’ями – від великого до малого!
×
×
×

Зателефонуйте нам

+38 (050) 602 07 51
+38 (096) 315 65 15
+38 (0342) 77 70 55

Напишіть нам

×

Напишите нам

×

Write to us

×