Пародонтолог

Лікар-стоматолог, гігієніст Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”, закінчила ІФНМУ у 2017 році та одразу розпочала свою стоматологічну кар’єру у галузі гігієни та пародонтології. Зробить процедуру професійної чистки для Вас легкою та безболісною, і подбає про те, щоб Ви не забували робити її кожні 6 місяців – оскільки Соломія веде диспансеризацію пацієнтів нашого центру і завжди вчасно нагадає, коли слід подбати про здоров’я зубів!
Лікар-стоматолог, пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”, який спеціалізується на хірургічній пародонтології та загальній хірургічній стоматології. Пропонує хірургічні втручання пацієнтам у таких ситуаціях, як рецесія ясен (оголення коренів зубів), значна втрата кісткової тканини навколо зубів, агресивні форми пародонтиту. Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив стажування у Німеччині. Має багато успішних випадків лікування, деякі з яких Ви можете переглянути внизу. Очолює нашу команду лікарів-пародонтологів та гігієністів.
Лікар-стоматолог, пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” з 15-річним досвідом роботи у даній галузі. Закінчила ІФДМА у 2001 році, продовжує навчання на різноманітних курсах та лекціях, в Україні та закордоном. Спеціалізується на професійній гігієні та комплексному підході до лікування пародонтологічних захворювань. Пропонує повну реабілітацію пацієнтів з захворюваннями ясен та пародонту, пропонуючи як місцеву терапію, так і корекцію загального стану організму (ендокринної системи та крові).
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×