Хірург

Лікар-стоматолог, хірург Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” . Закінчив ІФНМУ у 2017 році, здобув сертифікат по спеціалізації «Хірургічна стоматологія». Займається амбулаторними хірургічними втручаннями.
Лікар-стоматолог, пародонтолог Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental”, який спеціалізується на хірургічній пародонтології та загальній хірургічній стоматології. Пропонує хірургічні втручання пацієнтам у таких ситуаціях, як рецесія ясен (оголення коренів зубів), значна втрата кісткової тканини навколо зубів, агресивні форми пародонтиту. Закінчив ІФНМУ у 2016 році, проходив стажування у Німеччині. Має багато успішних випадків лікування, деякі з яких Ви можете переглянути внизу. Очолює нашу команду лікарів-пародонтологів та гігієністів.
Засновник та керівник Центру стоматологічної імплантації “Respect Dental” , лікар-стоматолог, хірург-імплантолог. У 2001 році закінчив ІФДМА та розпочав свою кар’єру із загальної стоматології. З 2003 року займається хірургічною стоматологією та зубною імплантацією. На сьогоднішній день є головою обласного осередку Асоціації стоматологів України, також є учасником та спікером багатьох імплантологічних курсів та конференцій. Лікар з більш ніж 15-річним досвідом у імплантології, на даний момент займається складними клінічними випадками, пропонуючи тотальну функціональну та естетичну реабілітацію. Професійне кредо: «Ми не просто лікуємо зуби, ми повертаємо якість життя!»
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×