Дитячий стоматолог

Дитячий лікар стоматолог стоматологічного центру «Respect dental kids»Закінчила ІФНМУ в 2018 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія» Лікар обожнює свою роботу стоматолога, особливо любить працювати з дітьми. Своїм основним завданням на дитячому стоматологічному прийомі вбачає: познайомитися з дитинкою і стати для неї другом, вилікувати, що означає «зробити все, що у силах лікаря», допомогти навчитися доглядати за зубками так, щоб перемогти «каріозного монстра» назавжди. Постійно розвиває свої професійні знання та вміння, відвідуючи лекції, семінари, вебінари та майстер-класи.
Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect dental kids» Закінчив ІФНМУ в 2018 році, здобув сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія» Лікар майстерно вміє зацікавити або відволікти (залежно від віку) дитину під час лікування. Легко встановлює контакт з дитиною, просто та зрозуміло пояснює стоматологічну ситуацію у дитини її батькам. Щиро вірить, що чисті, відверті та позитивні стосунки із дитиною під час стоматологічного лікування — запорука його успіху та стоматологічно здоров’я дитини.
Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2015 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Обожнює роботу з маленькими дітками, оскільки легко знаходить підхід до кожного маленького пацієнта і в її кріслі ніколи ніхто НЕ ПЛАЧЕ! Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології. Завідуюча дитячим відділом. Організовує роботу відділу та навчання персоналу.
Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2010 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Дуже любить діток, і вважає, що працювати з малюками набагато легше, ніж з дорослими пацієнтами, оскільки вони завжди щирі і веселі та несуть позитивні емоції лікарю! Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.
Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2016 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Вважає, що профілактика стоматологічних захворювань у дитячому віці є основною складовою здоров’я постійних зубів, тому у своїй роботі робить акцент саме на навчанню діток гігієні порожнини рота та догляду за зубками. Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.
Дитячий лікар-стоматолог стоматологічного центру «Respect Dental kids». Закінчила ІФНМУ у 2015 році, здобула сертифікат по спеціалізації «Дитяча стоматологія». Вирішила займатись дитячою стоматологією, тому що переконана, що здоров’я зубів починається з дитинства, тому дуже важливо почати знайомтсво з стоматологом змалечку. Проводить лікування під медикаментозним сном діткам, які дуже бояться стоматолога та за медичними показаннями. Постійно вдосконалює свої знання та навики на різноманітних курсах та конференціях по дитячій стоматології.
×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×