Як перестати боятися стоматолога

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні все для того, щоб звести до мінімуму будь-які неприємні відчуття під час лікування. Але, незважаючи на це, багато людей все ж бояться походу до стоматолога. У чому причина цього страху? Якщо говорити про людей старшого покоління, то тут слід згадати безкоштовну радянську медицину, стоматологічні кабінети, облаштовані катівними стоматологічними кріслами і страхітливими бормашинами. Але сьогодні ситуація змінилася, а страх залишився. Пропонуємо поговорити про те, як перестати боятися стоматолога.

Як перемогти страх перед стоматологом

Страх перед лікування зубів має психологічний характер і цю проблему можна вирішити. Треба розуміти, що лікувати зуби все одно доведеться рано чи пізно. Але чим довше затягувати, тим проблема стає складнішою, а процес лікування – більш тривалим і неприємним. Адже будь-яка хвороба легше виліковується на ранніх стадіях, і зуби – не виняток. Якщо ви прийшли до лікаря з напівзруйнованим зубом і страждаєте від страшного болю, то знайти безболісне вирішення проблеми практично неможливо.

Деякі люди бояться стоматологів, бо чомусь переконані, що він почне свердлити або видалить абсолютно здоровий зуб. Але якщо ви йдете до хорошого лікаря, то цього в жодному разі не трапиться. А якщо необхідність у проведенні таких маніпуляцій все ж є, то сьогодні є велика кількість сучасних анестезуючих препаратів, які роблять всі ці операції безболісними. Якщо ви не можете перестати боятися стоматолога через те, що уколи наганяють на вас в паніку, то повідомте про це лікаря. Сьогодні є альтернатива уколів – аплікаційна анестезія, завдяки якій ви нічого не відчуєте.

Кожен стоматолог зацікавлений в тому, щоб у нього були постійні пацієнти. Він докладе максимум зусиль для того, щоб у вас залишилися про нього тільки позитивні враження. Якщо ви переконаєтеся в його професіоналізмі, то не тільки самі прийдете до нього, але порадите його своїм знайомим і друзям.

Як обрати хорошого стоматолога

Ви точно зможете перестати боятися лікувати зуби, якщо будете знати, як вибрати хорошого стоматолога. Ось кілька основних критеріїв, які допоможуть знайти хорошого фахівця:

  • Обирайте стоматолога за рекомендаціями. Подивіться на стан клініки, обладнання, поспілкуйтеся з пацієнтами.
  • Якщо вас не мучить гострий зубний біль, то скористайтеся для початку консультацією фахівця, а не починайте лікування.
  • Дізнайтеся про свої проблеми, вартість лікування, можливі варіанти лікування.
  • Хороший лікар запропонує кілька варіантів лікування, але не буде наполягати на його моментальному початку.

Якщо ви будете впевнені в професіоналізмі і компетентності стоматолога, страх відвідувати свого лікаря швидко пройде і ви зможете спокійно лікувати зуби і насолоджуватися білосніжною усмішкою. Пам’ятайте, ви завжди можете звернутися в нашу стоматологічну клініку – у нас найкращі стоматологи в Івано-Франківську, які допоможуть швидко позбутися від страху лікувати зуби.

Поділитися:

Залишити коментар

×
×
×

Напишіть нам

×

Напишите нам

×
×